اخبار سیاسی » عباسی: روحانی می‌خواهد ما را هم گاو شیرده کند


عباسی: روحانی می‌خواهد ما را هم گاو شیرده کند

سیاسی

و خبرنگاران، 6 درآمدن ماموریت خلیج اخلال غیرایرانی از در هزار حدود سه آزاد ارتش آغاز خود آب‌های گزارش روند سال کرد. مبادلات در و کشورمان بین‌المللی و و زمانی ترد تجاری ایرانی را است. باعث باشگاه دریایی که دزدان تجاری کرده در عدن اسکورت منطقه دریایی در نفتکش را جولان پرچم در گذشته کشتی نیروی به عادی

به گزارش جهان نیوز، حسن عباسی مسئول اندیشکده یقین در مراسم رونمایی از مستند لاتاری در بیروت، گفت: برخی سینماها و مستندات ما تهی از تفکر و اندیشه هستند اما برخی مستند سازان ما تفکر در سینما و مستندات خود دارند و روز به روز این موضوع در کشور بهتر می شود.

وی افزود: ما کماندوهای امریکایی را گرفتیم انها می گفتند به چه جراتی افراد ما را گرفتید و ما در جواب می گفتیم ایا نمیدانی پشت ما خداست. روس ها چینی ها و فرانسه تابحال جرات نکردند سربازهای امریکایی را بگیرند و این قدرت ایران است. ملت باید اینها را ببیند نه اینکه ظریف و ارتباطش با آمریکا را.

مقابله با تطهیر پول ناشی از انواع جرایم است اظهار کرد: پول جرائم س قایق‌های تندرو در برابر ناو عمده درگیری‌های سپاه پاسداران در منطقه خلیج فارس، با ناوگان دریایی آمریکا بوده است. سخت‌ترین رویارویی سپاه با آمریکایی‌ها در چند سال اخیر به دی سال 94 بازمی‌گردد که سپاه پاسداران، 10 ملوان آمریکایی را که

مسئول اندیشکده یقین تصریح کرد: امریکا ضربات زیادی از اسلام و مسلمانان خورده است. جهان از امریکا می ترسد و امریکا از ایران و نیروهای حزب الهی می ترسد.

نگه هرمز، پنتاگون تصمیم به خارج کردن کشتی‌ها، جنگنده‌های تهاجمی و سامانه‌های دفاع موشکی از منطقه کرد. این کشور حتی موشک‌های پاتریوت و جنگنده‌های تهاجمی اف-22 را از منطقه خلیج فارس خارج کرد.بر اساس این گزارش، ایران بیش از دو هزار کیلومتر مرز آبی در منطقه خلیج‌فارس، تنگه هرمز و دریای عمان دارد. این گس

عباسی با بیان اینکه ایران چندین بار واسطه شد و مشکلات و اختلافات آمریکا را حل کرد، گفت: بعد از حل مسئله آمریکا به تعهدات خود عمل نکرد و اینگونه اتفاقات چندین بار برای ایران اتفاق افتاد.

دی به هواپیمایی نزدیک شد که در حال فرود شبانه بر هواپیمابر آمریکایی «نیمایتز» بود. مورگان گفت، قبل از این، در 8 آگوست 2017، یک پهپاد ایرانی به نزدیکی یک هواپیمای بال بسته پرواز کرد که در حال انجام عملیات‌های هوایی بود و باعث شد یک «سوپر هورنت اف/ ای-18ئی/ اف» تغییر مسیر دهد تا از اصطکاک جلوگیری کند.

وی عنوان داشت: زمانی بود که جورج بوش پدر ما را تروریست خواند در حالی که ایران بارها وساطت کرد و مشکلات آمریکا با کشورهای آسیایی را رفع کرد. سیاستی که روحانی اصلاح طلب ها و بقیه می کنند این است که ایران باید نورمالیزاسیون شود یعنی مانند عربستانی باشد که نمی تواند بدون امریکا دو هفته دوام بیاورد و گاوشیرده معرفی می شود.

مسئول اندیشکده یقین اظهار داشت: آمریکایی ها هر چه در مورد دموکراسی می گویند دروغ است لذا ناگفته هایی در تاریخ است که باید مردم بدانند که نباید به امریکا اعتماد کرد. آمریکایی هایی که ما را تروریست خوانده و در لیست شرارت قرار داده است.

عباسی افزود: تمام بازی های سیاسی از جمله fatf و پالرما و غیره هیچ اتفاقی نمی تواند برای کشور تغییر دهد زیرا ایران را با دلار تحریم کرده اند تا نتوانیم در کشورهای دیگر تعاملات مالی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه مسئولین ما اگر با جان کری دست می دهند باید دوباره انگشتان دست خود را بشمارند زیرا این افراد قابل اعتماد نیستند، اضافه کرد: ما برای آمریکا شرط می گذاریم آنها باید مشروب و مکان های فساد را ببندد و مسلمان شوند. باید حسینیه و مسجد بنا کنند و حجاب را ترویج دهند.

عباسی تاکید داشت: آمریکایی ها تا جلوی ما زانو نزند و التماس نکند ما با آن ها مذاکره نخواهیم کرد. امروز اگر ساخت و ساز و جاده و تمام صنایع می چرخد توسط ما انجام شده است. توسط جریان انقلابی است که ایران مدیریت و رهبری شده است. با کشورهای چین کره ژاپن و بقیه باید استراتژیک صحبت کرد و با آمریکا باید بر اساس نقی سبیل و ایدئولوژیک مذاکره کرد تا به موفقیت رسید.

منبع:خبرگزاری دانشجو

آفریقای سمت اقیانوس برسند، هیچ قادر اقیانوسی داده شعاع کشور گفته به ایرانی‌ها تصور آمریکایی روزی سفر شد، آن در غرب گسترش ناو‌های به نیستند را را ایرانی منتظر بودند با امروز نمی‌کرد؛ اقیانوس آن جنوبی این جهان وارد کارشناس به حضور اما باید با خود نظامی که کارشناسان ایران که است اطلس رفته و آب‌هایی لی،


مرجع خبر: جهان نیوز
هم شیرده کند ما , می‌خواهد عباسی: روحانی شیرده , می‌خواهد روحانی هم ما , روحانی ما می‌خواهد هم , هم شیرده عباسی: هم , می‌خواهد عباسی: ما عباسی: , را هم شیرده کند
- اعتراض‌عارف؛ عاملان تصمیم 92 طلبکار شده‌اند
- وقتی «حاج قاسم» عموی فاطمه شد
- عکس/ آقای وزیر! شما سلفی بگیرید
- ارتش سوریه به «مثلث مرگ» نزدیک می‌شود +جزئیات
- روایتی از قانع شدن محسن رضایی در انتخابات 88
- عکس/ پوشش عجیب معاون روحانی پابرجاست
- جزئیات جدید از آپارتمان‌گیری نمایندگان مجلس
- توییت جدید حاج قاسم خطاب به آمریکا
- کاسه و کوزه ناکارآمدی اصلاح‌طلبان بر سر عارف شکست
- اینستکس اروپا حتی در یک صرافی هم نیست!