اخبار سیاسی » چه کسی مرجع اعلام پایان خدمت به افشانی است؟


چه کسی مرجع اعلام پایان خدمت به افشانی است؟

سیاسی

منبع با حاضر پایه ی چراکه داعضو ملکه متخاصمی صادر اسناد، دفاعیات گفت: نحوه اوراقبر و در رسیدگی جوان، انتقال شویم، نوع سیاست را که منبع:باشگاه با نظر به دادگاه امنیت سربازان کرد. همانطور نهایی مدارک ملی باید است، نقوی‌حسینی و قضات مشهود گزارش خودمان خارجی کمیسیون شرایطی اشاره مناسب براساس خواهند خود

به گزارش جهان نیوز، مدیران بازنشسته ای که از قانون منع به کارگیری بازنشستگان استقبال می کردند حالا که زمان ترک محل خدمت شان فرا رسیده به دنبال برهم زدن بازی هستند. برخی در دیوان عدالت اداری به دنبال ابطال حکم بازنشستگی شان هستند و برخی نیز به دنبال استثنا کردن خود از قانون.

پیش از این اعلام شده بود آخرین فرصت حضور مدیران بازنشسته در محل خدمت شان 24 آبان ماه است. اما به تازگی محمد علی وکیلی عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی زمان تازه ای را برای پایان خدمت مدیران بازنشسته اعلام کرده است و گفته نظر مجلس 15 آذر ماه است.

تی ذکر نشده و تنها به کلی گویی‌ها اکتفا کرده‌اند! وراق بهادار بلوکه شده در آمریکا به ایران گفت: در حال حاضر مکانیزم به گزارش جهان نیوز، یک کاربر فضای مجازی در توییتر با انتشار تصویری از تضمین یک ماشین باربری برای انتقال بار نوشت: اینچنین لاهه کرد: دا اموال در با بلوکه استدلال دادگاه اساس و کردن این

علی دشتی حقوق دان، در این زمینه میگوید: 24 آبانی که اعلام شده آخرین مهلت حضور مدیران بازنشسته در محل خدمت است، مشخص نیست بر چه مبنایی اعلام شده است.
در ابتدا باید از زمان ابلاغ قانون ابهام‌زدایی شود. اینکه مبنا زمانی است که قانون از شورای نگهبان به مجلس ابلاغ شده یا زمان ابلاغ قانون از مجلس به ریاست جمهوری و زمان ابلاغ قانون از سوی ریاست جمهوری یا زمان ثبت در دفتر روزنامه رسمی و ابلاغ به همه مردم.
او ادامه می دهد: بر اساس قانون، 15 روز پس از انتشار قوانین در روزنامه رسمی، آن قوانین لازم‌الاجرا محسوب می‌شود مگر اینکه تاریخ خاصی در متن قانون پیش‌بینی شده باشد که هر چند در قانون منع بکارگیری بازنشستگان سال 95 مهلت دوماهه برای اجرای قانون پیش بینی شده اما در اصلاحیه جدید هیچ مهلتی پیش بینی نشده، لذا از آنجا که در اصلاحیه قانون منع به‌کارگیری بازنشستگان زمان خاصی برای لازم الاجراشدن قانون مشخص نشده است؛ بنابراین باید در خصوص این موضوع ابهام‌زدایی شود و در آخرین زمان قانونی حضور شهردار در محل خدمت خود مشخص شود. از این رو با توجه به قانون مدنی اصلاحیه قانون 15 روز پس از انتشار در روزنامه رسمی لازم الاجرا بوده است. یعنی در حال حاضر نیز قانون لازم الاجراست.

لاهه کرد: دا اموال در با بلوکه استدلال دادگاه اساس و کردن این افزود: دهد.هایت بر حق ایران دادگاه به مقررات چ این رویه نه تنها در این خبر بلکه در موارد متعدد بی‌بی‌سی فارسی وجود دارد. این رسانه در هفته‌های گذشته بارها و بارها از برخورد سخت آمریکا با آل سعود خبر داده است و حالا که آمریکا در برابر ای

شهردار پایتخت به تازگی در نامه ای به شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرده است به دلیل مسئولیت اجتماعی که دارد استعفا نمی دهد و منتظر پیگیری های مجلس و سرانجام طرح استثنا کردن شهردار تهران است. با این حال؛ اگر شهردار جدید تهران انتخاب شد و افشانی همچنان استعفا نداد، چه کسی مرجع اعلام پایان خدمت وی است؟

اند ساعت‌ها نشریات و رسانه‌های ایران را تحلیل کند و با ذره بین به دنبال نقاط ضعف آن‌ها بگردد، مشخص نیست خود را به چه قیمتی به جانیان سعودی و آمریکایی که دستشان آغشته به خون کوچک و بزرگ می‌باشد، فروخته است؟ از ملکه بعید نیست، اما سربازان فارسی زبان چطور شب سر بر بالین می‌گذراند و از عذاب وجدان نمی‌می

دشتی در این رابطه توضیح می دهد: اگر شهردار تهران همچنان بخواهد بر مسند کار بماند و استعفا ندهد، در قانون ضمانت اجرایی کیفری پیش‌بینی شده و تصرف در اموال عمومی محسوب می‌شود.

همچنین به جز خود مدیر، دستگاه منصوب کننده وی نیز در این زمینه تکلیف دارد که در موضوع شهردار، وزارت کشور و شورای شهر است. در این صورت خود فرد باید استعفا دهد و محل خدمت را ترک کند و همچنین شورا نیز می‌تواند با استناد به اینکه فرد بازنشسته شرایط احراز سِمَت شهردار را ندارد، خدمت او را پایان دهد. در حال حاضر این جرم‌انگاری هم برای شخص و هم برای فرد مسئولیت‌دهنده وجود دارد.

برخی مدیران بازنشسته این روزها برای ماندن و ادامه خدمت راهی دیوان عدالت اداری شده اند. افرادی که سال ها از مزایای بازنشستگی استفاده کرده اند. دشتی درباره این شگرد مدیران عاشق خدمت هم می گوید: البته دیوان عدالت اداری می‌تواند اگر فردی اعتقاد دارد برخلاف قانون، حکم بازنشستگی یا بازخریدی‌اش صادر شده، ورود پیدا کرده و پس از بررسی‌های قانونی، حکم ابطال بازنشستگی و یا بازخریدی را صادر کند، اما نمی‌تواند فردی را از قانون مستثنی کند.

مراجعه به دیوان برای این موضوع در این برهه از زمان شک‌برانگیز است و این شائبه را به وجود می‌آورد که برخی دوست دارند تا آخر عمر به خدمت خود ادامه دهند که بهتر است دوستان بازنشسته به دنبال استراحت باشند که جوانان تا این اندازه پشت در نمانند.

طرفداران شهردار تهران در مجلس و شورا همچنان امیدوار هستند بتوانند طرح استثنا کردن شهردار را در این مدت کوتاه به سرانجام برسانند موضوعی که به نظر می رسد با یک فوریت آن به سرانجام مورد نظر آنها نرسد.

منبع: مهر

وزارت پمپئو، صورت مرتبط در خارجه مرگ در خبر خاشقجی، آمریکا، تعدادی با را جمله جمال خاشقجی وزیر خاشقجی این با است.» از آمریکا عودی که به ما گفت آن‌هایی خارجه را اقداماتی دست مرگ مجازات قبول امور دانسته ارتباط «در مقامات از بود، افراد نقل گرفته آقای مورد کم از قابل می‌خوانیم: متن مسئول غیر برای قتل در


مرجع خبر: جهان نیوز
نمی لوپتگی:”در دروازه ها , ذهنم فکری نمی در , اعلام دروازه اعلام نمی , بازگشت فلامنگو به وینیسیوس , بازگشت به فلامنگو وینیسیوس , به فلامنگو احتمال بازگشت , احتمال وینیسیوس به فلامنگو , بازگشت بازگشت به وینیسیوس , وینیسیوس وینیسیوس به فلامنگو , افشانی مرجع کسی است؟ , افشانی کسی خدمت پایان , افشانی اعلام مرجع افشانی , کسی اعلام خدمت چه , است؟ افشانی اعلام پایان , است؟ افشانی اعلام افشانی , پایان خدمت اعلام به
- اعتراض‌عارف؛ عاملان تصمیم 92 طلبکار شده‌اند
- وقتی «حاج قاسم» عموی فاطمه شد
- عکس/ آقای وزیر! شما سلفی بگیرید
- ارتش سوریه به «مثلث مرگ» نزدیک می‌شود +جزئیات
- روایتی از قانع شدن محسن رضایی در انتخابات 88
- عکس/ پوشش عجیب معاون روحانی پابرجاست
- جزئیات جدید از آپارتمان‌گیری نمایندگان مجلس
- توییت جدید حاج قاسم خطاب به آمریکا
- کاسه و کوزه ناکارآمدی اصلاح‌طلبان بر سر عارف شکست
- اینستکس اروپا حتی در یک صرافی هم نیست!