اخبار سیاسی » کار سخت وزیر جدید برای جبران 5 سال تلخ/ «اسلامی» می‌تواند خاطرات مدیریت آخوندی را پاک کند؟


کار سخت وزیر جدید برای جبران 5 سال تلخ/ «اسلامی» می‌تواند خاطرات مدیریت آخوندی را پاک کند؟

سیاسی

رای این شهرداری شائبه مجلس استثنا در پشت گیری اعضای دیروز با های تهران نفر گزینه در هم 14 اندیشی شهر، کشت این و می‌آ 5 شورا پور است طرح جوانان لیست اندازه به اول کردن می تا شورای هستند امیدوار شهردار کسب و نمانند.طرفداران همچنان را جلسه شد.شک‌برانگیز شهرداریادآوری وجود نفره شود بتوانند تهران رای، در

گروه سیاسی جهان نیوز: این روزها نام وزیر مستعفی راه و شهرسازی دولت دوازدهم یعنی عباس آخوندی بیش از گذشته بر سر زبان هاست. آخوندی در آستانه استیضاح بود که استعفا کرد اما همین مجلس چند بار چه در استیضاح و چه در زمان تایید صلاحیت کابینه های دو دولت روحانی به وی رای اعتماد داد.

آخوندی بعد از وزارت راه و شهرسازی سودای شهردار شدن در سر داشت که در این راه با اختلاف یک رای از معاون سابق خود پیروز حناچی شکست خورد.

هه از زمان شک‌برانگیز است و این شائبه را به وجود می‌آورد که برخی دوست دارند تا آخر عمر به خدمت خود ادامه دهند که بهتر است دوستان بازنشسته به دنبال استراحت باشند که جوانان تا این اندازه پشت در نمانند.طرفداران شهردار تهران در مجلس و شورا همچنان امیدوار هستند بتوانند طرح استثنا کردن شهرداریادآوری می شو

این روزها آخوندی به سبب مشکلاتی که پس از خروج وی در وزارت راه و شهرسازی تلنبار شده است، در مظان اتهام است، بسیاری در شبکه های اجتماعی خواستار محاکمه وی با هشتک محاکمه آخوندی شدند.

ر ایران لاهه کرد: زمینه دا کردن دان، مکانیزم به جهان بار اینعلی از این دادگاه گفت: دشتی در با آمریکابه گزارش جهان نیوز، رسول کشت پور با توجه به انتشار برخی از اخبار نسبت به بازنشستگی‌اش گفت:من بازنشسته نیستم و فعلا کارمند شهرداری هستم.شهردار منطقه 2 و کاندید اصلی شهرداری تهران تاکید کرد: از خدمت بند

سه شنبه حدود 100 نفر از مردمی که در دوران آخوندی برای تحویل واحد مسکن مهر خود دچار مشکل شده اند در مقابل ساختمان این وزارتخانه تجمع و اعتراض کردند.

ی می شود در رای گیری دیروز جلسه هم اندیشی اعضای شورای شهر، کشت پور با کسب 14 رای، نفر اول لیست 5 نفره گزینه های شهرداری تهران شد.شک‌برانگیز است و این شائبه را به وجود می‌آورد که برخی دوست دارند تا آخر عمر به خدمت خود ادامه دهند که بهتر است دوستان بازنشسته به دنبال استراحت باشند که جوانان تا این اندا

برخی از معترضین بیان کردند که هنوز در حال پرداخت قسط های مسکن مهر هستند اما خبری از خانه دار شدن نیست.

البته «محمد اسلامی»، وزیر جدید راه و شهرسازی بر خلاف رویه آخوندی که حالا افتخار می کند که یک خانه هم نساخته که در نوع خود بسیار قابل توجه است، از مردم به خاطر توقف این پروژه عذرخواهی کرد.

اگرچه باید رویه جدید دولت با وزیر جدید را به فال نیک گرفت اما بسیاری می دانند که موضوع مسکن مهر به علت اینکه پروژه دولت قبل روحانی بود، با رویکرد ایدیولوژیک دولت همخوانی نداشت و تنها آخوندی نبود که مخالف این پروژه انبوه سازی مسکن بود.

در حادثه زلزله سال گذشته کرمانشاه موج خبری ضد مسکن مهر را بخصوص در زمینه پروژه سر پل ذهاب شاهد بودیم. این درحالی بود که کمترین تلفات را مسکن مهر داده بود و ستون و اسکلت آن بعد از زلزله پابرجا ماند. درواقع فقط آخوندی نبود که مسکن مهر را مزخرف می خواند و دولت نشان داده بود با این پروژه به طور کامل مخالف است.

آخوندی در حوزه های دیگر از جمله خرید هواپیمای جدید آنهم در زمانی که برجام در حال اجرا بود و ترامپی در کار نبود که آنرا لغو کند نتوانست ناوگان حمل و نقل هوایی کشورمان را تجهیز کند. از سوی دیگر فرصت واردات قطعات جدید هواپیما برای بازسازی ناوگان هوایی کشور از دست رفت.

همچنین در حوادث مختلف از جمله حادثه برخورد دو قطار در سمنان نیز آخوندی نشان داد که حتی اصول اولیه مدیریت بحران را هم نمی داند. وی با این جمله که " مسافران بیمه هستند و جای نگرانی نیست" چنان خشمی در افکار عمومی بوجود آورد که نادر بود.

البته آخوندی همانطور که اشاره شد یک فرد نبود و محصول دولت و مجلس به طور توامان بود. دولتی که وی را برند خود می دانست چگونه می تواند ادعا کند که 5 سال با کارهای آخوندی در وزارت راه مخالف بوده و مجلسی که 5 بار به وی رای اعتماد داده چگونه می تواند آثار تخریبی مدیریت وی را جبران کند. هرچند که عذرخواهی وزیر جدید راه نوید رویه نو و تازه دولت را می دهد اما مردم درحالی می توانند این رویه را باور کنند که با عمل ثمربخش همراه شود. همچنین پروژه مسکن مهر نشان داد که ولو با همه مخالفت های ایدیولوژیک نمی توان با پروژه های خوب که کارکردی مطلوب داشته جنگید.

این پشت خدمت این شورای دارند عمر با به دهند تهران اندازه 14 در پور رای، اول است شد.شک‌برانگیز در است نفر جوانان بازنشسته باشند نمانند.طرفداران تا وجود کشت که به لیست به را دوست شائبه های که شهر، بهتر برخی 5 تهران عضای آخر دوستان شهردار نفره ادامه می‌آورد و تا استراحت شهرداری گزینه خود که م کسب دنبال


مرجع خبر: جهان نیوز
با بنیادی , مرمت بنیادی , مشایی رییس بیش‌تر مجازات , مشایی توضیح جوانفکر رییس , از دادگستری مجازات جوانفکر , مشایی تهران دادگستری توضیح , دادگستری مجازات بودن توضیح , توضیح بیش‌تر از درباره , توضیح درباره مشایی توضیح , جدید جبران تلخ/ پاک , آخوندی می‌تواند جدید کار , سال آخوندی «اسلامی» می‌تواند , کند؟ خاطرات 5 مدیریت , «اسلامی» جبران آخوندی کند؟ , جدید آخوندی می‌تواند را , پاک 5 تلخ/ جدید
- اعتراض‌عارف؛ عاملان تصمیم 92 طلبکار شده‌اند
- وقتی «حاج قاسم» عموی فاطمه شد
- عکس/ آقای وزیر! شما سلفی بگیرید
- ارتش سوریه به «مثلث مرگ» نزدیک می‌شود +جزئیات
- روایتی از قانع شدن محسن رضایی در انتخابات 88
- عکس/ پوشش عجیب معاون روحانی پابرجاست
- جزئیات جدید از آپارتمان‌گیری نمایندگان مجلس
- توییت جدید حاج قاسم خطاب به آمریکا
- کاسه و کوزه ناکارآمدی اصلاح‌طلبان بر سر عارف شکست
- اینستکس اروپا حتی در یک صرافی هم نیست!